leerling verzorgende oud-militair zij-instromer

Werken en leren

Met ‘werken en leren’ bij ZZG zorggroep, combineer je ‘geld verdienen’ met ‘jezelf ontwikkelen’ voor een baan in de zorg. Twee vliegen in een klap, waarmee je ook echt iets kunt betekenen.

BBL student verzorgende 3IG

Ontwikkel je tot een professionele verzorgende IG. Werken en leren in de zorg met een volledig salaris in FWG 40 Cao VVT.

Werken en leren Hof van de Elst 25

BBL student persoonlijk begeleider MZ4

Wil jij waarde toevoegen aan het leven van anderen? Start een opleiding in de zorg!

Werken en leren Leerlingen 25

BBL student helpende zorg en welzijn 2

Wil jij de opleiding tot helpende volgen? Dat kan bij ZZG via de BBL route. Start opleiding februari 2027.

Werken en leren Leerlingen 25

Informatie

Als jij je wilt omscholen of verder wilt ontwikkelen naar een functie met betekenis in de zorg, bieden we diverse mogelijkheden binnen ZZG.

Wat denk je van de opleiding tot verzorgende 3IG, helpende plus of verpleegkundige? Als je je energie steekt in je ontwikkeling binnen de zorg en investeert in jezelf, krijg je geen spijt.

Meer informatie